Відпочинок на Мальдівах, реформи, вибори – такі теми найбільше обговорювались під час великої прес-конференції президента України. Користувачі соцмереж жваво коментували тези Петра Порошенка та навіть створили нові меми.

прес-конференції президента України, Порошенко, ЗМІ, Україна, новини

Темою цьогорічної прес-конференції стали «Виклики 2018 року». І якщо нетривале очікування початку конференції ознаменувалось обговоренням ймовірних питань, то згодом почали з’являтись і аналогії з аналогічними прес-конференціями Януковича.

Багато кого прес-конференція надихнула на спогади:

 

Де сидить Михайло Ткач?

Очікування на президента стало предметом перших жартів – користувачі почали пов’язувати затримку із присутністю в залі журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача​.

І звісно ж, питання стосувалось одного із найбільш обговорюваних нині розслідувань «Схем» про відпочинок президента на Мальдівах:

 

 

Рекламна Пауза Дмитра Гордона

Було питання, яке стало чи не найбільш обговорюваним в контексті прес-конференції: журналіст Дмитро Гордон ставив питання, включаючи в нього приховану рекламу свого творчого вечора у Львові.

 

 

Питання «Детектор медіа»

Журналіст «Детектор медіа» поставила питання: «Як це – бути президентом-олігархом у країні, де люди живуть на межі гуманітарної катастрофи? Чи не відчуваєте свою ціннісну невідповідність цій посаді?»

У відповідь президент почав перелічувати свої досягнення на посаді та запросив журналістку провести з ним один день, аби вона змінила свою думку, звернувшись до неї «Дорогенька моя».

 

Також президент додав, що він єдиний президент, чиї статки на посаді тільки зменшились:

 

 

«Я не Господь Бог»

На вже традиційне питання про справу Шеремета, президент пояснив, що він не Господь Бог.

 

Було й багато загальних питань до президента:

 

 

Президент України дві години відповідав на запитання журналістів.

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube