28 квітня 2014 року в Донецьку відбулося масове побоїще — «тітушки» влаштували українцям етнічну чистку. Виповнюється три роки з дня жорстокого розгону мирної проукраїнської демонстрації в Донецьку проросійськими бойовиками.

Про це нагадав журналіст Денис Казанський, опублікувавши в Facebook запис про події в той день зі свого блогу.

в Донецьку, три роки тому, масове побиття українців, тітушки, так починалась війна, Донбас, Україна

Так починалася війна в Україні.

«Щороку, 28 квітня я повторюю цей пост. У цей день три роки тому в Донецьку озброєні бики розігнали останню українську демонстрацію», — написав він.

Казанський нагадав, що демонстрація була мирною — у людей, що вийшли на марш, не було зброї.

«Тому нападники не зустріли опору. Били всіх підряд, не дивлячись на стать і вік. Доганяли, заганяли у двори, били арматурою. Ми ніколи не забудемо, з чого починалася війна і хто її починав», — резюмував він.

У записі за 28 квітня 2014 року журналіст підкреслює, що кривавий розгін проукраїнської ходи був, по суті, етнічною чисткою, оскільки серед мітингувальників не було жодної людини, яка би говорила українською мовою.

«Не було ніяких інших прапорів, крім національних, українських. Це були не зіткнення на грунті «фашист-антифашист», навіть в тому спотвореному розумінні, яке вкладає в це протистояння РФ. Це було побиття українців російськими нацистами за те, що вони українці» , — написав він тоді.

в Донецьку, три роки тому, масове побиття українців, тітушки, так починалась війна, Донбас, Українав Донецьку, три роки тому, масове побиття українців, тітушки, так починалась війна, Донбас, Українав Донецьку, три роки тому, масове побиття українців, тітушки, так починалась війна, Донбас, Українав Донецьку, три роки тому, масове побиття українців, тітушки, так починалась війна, Донбас, Українав Донецьку, три роки тому, масове побиття українців, тітушки, так починалась війна, Донбас, Україна

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube