З кожним роком тих, хто воював у Другій Світовій стає все менше. Натомість зростає кількість тих, хто «примазується». І якщо раніше про це воліли скромно мовчати, аби не наражатись на осуд загалу, то тепер про це говорять все голосніше. Найжахливіше, що «ряжені» — це старші люди, яким справді не вельми зручно докоряти.

До речі, згідно зі простою арифметикою, наймолодшим реальним солдатам Другої світової війни цьогоріч виповнилося 90 років.

Мінусуємо всіх тилових щурів, інтендантів, емгебешників, заградотрядівців тощо, які пройшли війну без поранень і виснажень, а ще краще пристосувалися в голодні й злиденні післявоєнні роки, тому якась частина з них мала шанс дожити й до наших днів. Але вітати цю наволоч – вершина цинізму.

Переважна більшість УБД — не ходячі або практично не ходячі. Так шо побачивши ветеранів, а тим більше УБД на параді — знайте, це: ветерани НКВС, придушення повстання в Угорщині, Чехословаччині, а також бійці невидимого фронту на Кубі, в Ємені, Єфіопії, Анголі, Єгипті, Сирії.

Лише через Кубу пройшли далеко за 10 тис. віськовослужбовців, 60 там і залишилось, їхні тіла навіть в СРСР не доправили.

Не їхня провина. Їх гнали в Угорщину і на Західну Україну, не питаючи згоди. І там чимало трагічних і навіть романтичних історій можна згадати. Але.

Як на мене, ходити на мітинги до Дня Перемоги, та ще й кричати «можемповторить»; брязкати медалями Внутрішніх віськ та КГБ і видаючи себе за ТИХ ветеранів — це неправильно.

І, скажемо так — не дуже красиво з моральної точки зору.
Не мають до Перемоги жодного стосунку власники медалі «40 лет Вооруженных сил СССР».

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, ряжені, ветерани, Друга світова, Україна

А власники медалі «60 лет Победы НКГБ-НКВД-СМЕРШ» викликають лише одну асоціацію: із загороджувальними загонами, що кулементним вогнем гнали наших дідів на мінні поля. Утім, навіть їх уже в більшості немає у живих.

Сподіваємось, що відповідні відомства таки наведуть порядок з усіма цими так званими ветеранськими організаціями та списками тих, хто дійсно заслуговують на вшанування, й тих, кого слід позбавити всіх нагород і на останок провести через процес проти злочинців сталінського режиму.

ИСТОЧНИК Livejournal

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube