Німецький депутат Європарламенту Ельмар Брок переконаний, що у разі визнання анексії Криму Росією, це може спричинити нову війну.

Про це він зазначив на панельній дискусії «Україна: в полоні кризи?», організованої Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) разом з виданням Tagesspiegel.

Ельмар Брок, Європарламент, анексія Криму, Росія, Україна, новини

Читайте також: За Украину в НАТО и против миротворцев: что думает о нас новый ключевой советник Трампа

«Якщо б ми почали це робити (визнавати), ми знову відкрили б двері війні. Якщо б ми прийняли аргументи Путіна про те, чому він забрав Крим, війна могла б спалахнути в сотні місць в Європі», – зазначив депутат.

Він зазначив, що принцип суверенітету і територіальної цілісності є вирішальним і не може бути порушений «з тактичних миттєвих міркувань». Він закцентував увагу на тому, що це є порушенням Гельсінського акту, Будапештського меморандуму та інших документів.

Він нагадав «небезпечні аналогії» з часом поділу Німеччини і відношення до цього міжнародної спільноти. За словами Брок, громадян країни ображало те, що міжнародна спільнота мала справу з НДР.

До слова, в анексованому Криму почалися звільнення з роботи кримських татар, які не пішли голосувати на незаконних виборах президента Росії.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube