Президент-утікач Віктор Янукович відреагував на рішення суду, який дозволив заочне розслідування щодо нього, і звинуватив нинішню владу у злочинах, які інкримінують йому самому.

Його звернення до «дорогих співвітчизників» у Facebook опублікував прес-секретар його сина Олександра Януковича Юрій Кирасир.

Украина, Віктор Янукович, заочне розлідування, звернення, Україна, новини

«Нинішній український режим пішов на злочинні заходи — за допомогою сили усунути моїх адвокатів від участі в так званій справі про Майдан, яка «розглядається» в Печерському районному суді Києва. Такі дії — це панічна реакція нинішньої влади на те, що з кожним днем ​​в Україні та світі дізнаються все більше фактів причетності її представників до найтяжчих злочинів. Уже в Європі і світі відкрито говорять про причетність «нинішніх керівників» до масових розстрілів людей на Майдані в 2014 році. Називаються конкретні імена — Парубій, Пашинський, Луценко», — переконує Янукович.

Він назвав звинувачення щодо нього у справі про розстріли на Майдані сфабрикованими, а суди — підконтрольними владі.

«Намагаючись звинуватити мене в державній зраді, сфабрикувавши наспіх кримінальну справу, влада сама загнала себе в пастку… Але варто розуміти, цей режим в агонії і його час стрімко йде. І прийде інший час, коли вони відповідатимуть перед законом», — упевнений Янукович.

7 лютого Печерський райсуд Києва дозволив здійснити заочне досудове розслідування щодо президента-втікача Віктора Януковича, екс-глави СБУ Олександра Якименка та екс-першого заступника СБУ Володимира Тоцького у справі розстрілів на Майдані.

Під час засідання із зали суду вивели адвокатів Януковича Ольгу Просянюк та Олександра Горошинського. У Генпрокуратурі пояснили, що Горошинському оголосили відвід через конфлікт інтересів. А Просянюк було запропоновано брати участь у засіданні як вільному слухачеві, а повноважень захищати Януковича вона не має.

Януковича звинувачують у держзраді, пособництві представникам влади Росії, в умисних діях, вчинених з метою зміни держкордону України, встановленого Конституцією, та веденні агресивної війни.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube