З «Всеукраїнського банку розвитку», який належав старшому синові президента-втікача Олександра Януковича, було виведено приблизно 2 мільярди гривень.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, банк, зниклі гроші, Олександра Януковича

Раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що Печерський районний суд зняв арешт з рахунків компаній, які вважались «сферами впливу» Олександра Януковича.

Читайте: Британія готується розкрити імена росіян, які зберігають гроші на її територіях

З арештованих раніше 2,6 мільярдів гривень, що були на рахунках у «Всеукраїнському банку розвитку» приблизно 2 мільярди уже виведено.

Решта грошей існують лише «на папері».

З посиланням на співрозмовників, знайомих з ситуацією, видання пише, що зараз на рахунках банку з пов’язаних з Януковичем є приблизно 559 мільйонів гривень.

Ці кошти перебувають у 9-й черзі акцептованих вимог кредиторів. Проте ці кошти існують лише віртуально, оскільки активів банку не вистачить на задоволення вимог кредиторів 9-ї черги, – йдеться у матеріалі.

За версією слідства, службові особи «Всеукраїнського банку розвитку», власником якого був Олександр Янукович, з метою отримання державних коштів незаконно кредитували за завищеними ставками регіональні філії «Укрзалізниці» у період з 1 січня 2013 року по 30 червня 2014 року.

Загалом таких «кредитів» видали на суму понад 2,5 мільярди гривень, а для легалізації коштів працівники банку розмістили їх на рахунках, оформлених на підставних осіб.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube