З фракції партії «Блок Петра Порошенка» в парламенті вийшли народні депутати Віктор Кривенко та Павло Кишкар, повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання парламенту.

Віктор Кривенко та Павло Кишкар, ВР, фракція БПП, Україна, новини

«Повідомляю про вихід із фракції партії «Блок Петра Порошенка» народних депутатів України Кривенка Віктора і Кишкаря Павла», – сказав Парубій.

Після виходу депутатів у фракції партії «Блок Петра Порошенка» залишилися 136 народних депутатів.

Кривенко та Кишкар оголосили про вихід з фракції у грудні 2017 року.

«Причини, які змусили нас перебувати у фракції, більше неактуальні. Перебування у фракції жодним чином не наблизило звільнення (голови Нацбанку Валерії – ред.) Гонтаревої або зняття з посади російського громадянина (мера Одеси Геннадія – ред.) Труханова. Ми не голосували ні за пенсійну реформу, ні за кодекси, ні за «аудитора з сумки» НАБУ, ні за декларації для активістів-антикорупціонерів. Утиски НАБУ, тиск на антикорупційний комітет, «Роттердам +» і купа іншого, проти чого ми виступаємо», – написав Кривенко у Facebook 21 грудня.

Обидва депутати обрані до парламенту за списками партії «Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, сьогодні стартувала сьома сесія Верховної Ради VIII скликання. Депутати Верховної Ради займуться законопроектами у сфері економічної політики, а також проектами законів про Антикорупційний суд.

Читайте: Рада прийняла звернення до президента Польщі

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube