Смерть молодого жителя Світловодська, який отримав удар ножем, захищаючи підлітка від нападу покидьків, спричинила масові протести.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Світловодська, халатність медиків, смерть 19 річного хлопця

200 мешканцв Світловодська вдалися до масової акції протесту через смерть 19-річного Любомира Оленковського. Протестувальники впевнені — він помер через зволікання медиків.

Тиждень тому Любомир заступився за підлітка, якого ображали нетверезі молодики, й дістав удар ножем. Товариші негайно відвезли його до лікарні. «Хлопці стукали. Підбігло ще людей десять. Стукати в центральний вхід, тому що не відкривали. Світло було вимкненим. Проте згодом вийшла медсестра», — розповідає друг загиблого Олег Брежатюк. Поранений, чекаючи допомогу, стікав кров`ю після цього ще близько 20 хвилин.

20 квітня, у Світловодську пройшов мітинг проти свавілля в місцевій медицині. На акцію протесту вийшло близько двох сотень містян, серед яких друзі загиблого та громадянаи, які, як стверджують, що постраждали від лікарської халатності і хамства.
— Ми прекрасно розуміємо, що у Любомира було серйозне поранення і шансів врятувати йому життя було небагато. Але ж можна було хоча б щось зробити. Постійне хамство, неналежне виконання обов’язків, відсутність нормальної робити «швидкої» уже просто не вписується ні в які рамки. Смерть Любомира стала останньою краплею. — говорить один із учасників мітингу.


Лікарі бачать події трохи по-іншому. Виконувач обов’язків головного лікаря Світловодської центральної районної лікарні Лілія Омельченко каже: до лікарні доставили вже, по суті, труп.

Головлікарю, який, між іншим, є колишнім мером Світловодська, закидають неналежне виконання своїх обов’язків, а лікарям Світловодської ЦРЛ — хамське ставлення до пацієнтів та халатне виконання своїх обов’язків. «Останньою краплею» стала загибель 19-річного світловодчанина Любомира Оленковського.

Під враженням від протесту чиновники пообіцяли перевірити лікарів. І, як заявив заступник прокурора Знам’янської прокуратури Володимир Рубан, його підрозділ вилучає медичну документацію, за фактом неналежного виконання своїх посадових обов’язків працівниками Світловодської центральної районної лікарні.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube