Для районних шкіл Луганської області закупили у Росії 14 нових автобусів, витративши на транспорт 21,5 млн грн. 

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, автобусів, школа, Луганськ, російські автобуси, Війна, Україна, Россія

Повідомляється, що з 21,5 мільйона гривень 15 млн — це навчальна субвенція, решта — кошти обласного бюджету. Директор департаменту освіти і науки Луганської ОДА Юрій Стецюк зазначив, що автобуси отримали всі райони області, крім Новопсковського та Троїцького, бо там не створені опорні школи.

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз пообіцяв відремонтувати дороги в області і придбати ще 20 автобусів для шкіл.

Користувачі мережі в шоці від того, що в райони Луганської області, підконтрольні Україні, закупили саме російські автобуси. «В Україні вже майже три роки йде війна. Частина території окупована Росією. І ось раптом голова ОДА напіврознесеної війною Луганської області Юрій Гарбуз закуповує автобуси ПАЗ.

Для тих, хто не в темі: ПАО «Павловский автобус» — производитель автобусов малого и среднего классов в России. Расположен в городе Павлово Нижегородской области. Може я шось не так зрозумів? Чи війни таки нема, чи то не зовсім ПАЗики?», — написав у Facebook луганський активіст Сергій Чуб.

ИСТОЧНИК http://patrioty.org.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube