Позбавлений Петром Порошенком українського громадянства екс-очільник Одеської ОГА, екс-президент Грузії Михеїл Саакашвілі опублікував на своїй сторінці у Фейсбук відео його зустрічі у Варшаві з активістами Євромайдану.

Саакашвілі, зустріч у Польщі, новини, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

«Дуже тепла зустріч з варшавським Евромайданом. Про зустріч було оголошено за кілька годин, але всіх охочих українців зал не вмістив, деякі питання ставилися з вулиці через вікно», — повідомив Саакашвілі.

В ході зустрічі Михайло Саакашвілі продемонстрував присутнім закордонний український паспорт, за яким він прилетів до Польщі.

За його словами, ні в США, ні в Польщі на кордоні цей документ претензій не викликав — хоча Україна його офіційно і анулювала.

«Я вважаю, що цей паспорт, яким я дуже пишаюся, не іграшка окремих олігархів, які можуть його дати, забрати, скасувати, ним шантажувати. Я вирішив, що не я один так думаю, тому поїхав в аеропорт в Америці, сів на літак, вони подивилися на мій паспорт, не було ніяких питань. Хоча Аваков і викликав чинного посла в США, щоб попередити, щоб мене не випускали по цьому паспорту. Потім я приїхав до Польщі, теж мені посміхнулися, сказали «Ласкаво просимо», — говорить Саакашвілі.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube