Міський голова Дніпра Борис Філатов запропонував звільнитися своїй заступниці Світлані Єпіфанцевій, яка неодноразово критично висловлювання про українську мову.

Про це Філатов написав на своїй сторінці в Facebook.

Світлані Єпіфанцевій, Філатов, українська мова, Дніпро, Україна, новини

«Повідомляю, що заступниці міського голови Світлані Володимирівні Єпіфанцевій відсьогодні запропоновано звільнитися за висловлювання щодо статусу державної мови та порушення етики державного службовця», – мовиться у повідомленні мера Дніпра.

Читайте також: Казахстан: Назарбаєв заборонив парламенту й уряду використовувати російську на засіданнях

Останнім часом пані Єпіфанцева систематично дозволяла собі неоднозначні публічні висловлювання, чим викликала справедливе суспільне обурення, – додав він.

Філатов також, що політичні домовленості, минулі заслуги або особисті симпатії не зможуть послугувати імунітетом для державних службовців, які продемонструють неналежну поведінку.

Додамо, що за кілька годин до офіційної заяви Філатова, Єпіфанцева на своїй сторінці в Facebook повідомила, що їй сказали не приходити на роботу.

Зазначимо, що заступниця мера Дніпра вже не раз потрапляла у скандали через свої провокаційні заяви. Днями чиновниця заявила про масове закриття кінотеатрів у Дніпрі, які нібито стають збитковими через показ фільмів українською мовою.

Світлані Єпіфанцевій, Філатов, українська мова, Дніпро, Україна, новини

Висловлювання жінки викликало резонанс в Мережі і їй довелося видалити публікацію.

«Не готові ми до цивілізованого діалогу, без образ, зради, і інших гидот. І ще раз переконалася, що у нас свою думку недозволена розкіш, а тим більше на особистій сторінці », — написала вона.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube