Український «диверсант» Геннадій Лемешко, якого затримала ФСБ на території окупованого Криму, визнав провину в підготовці диверсій на півострові.

диверсант, Крим, ФСБ, Росія, Україна, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Вранці 15 серпня з’явилась інформація про те, що співробітники ФСБ Росії на території окупованого Криму затримали громадянина України Геннадія Лемешка, якого у ФСБ назвали «агентом СБУ».

Згодом в мережі показали відео «затримання».

Російське видання «РИА Новости» опублікувало відео, на якому Лемешко розповідає про свої цілі в окупованому Криму.

«Потрібно було на лінії між Судаком і Новим Світом в Криму провести підрив лінії електропередачі, а також руйнування дороги шляхом обвалу каміння, а також підпал сміттєзвалища біля селища Рибальське і лісового масиву біля Алушти», – розповів затриманий.

За словами Лемешка, з 2015 року він проходив підготовку у складі диверсійно-розвідувальної групи. Також Лімешко розповів, що нібито отримав від своїх «кураторів» з СБУ  п’ять тисяч гривень на підготовку диверсій.

В СБУ затримання українця назвали провокацією та заявили, що «подібні фейкові новини потрібні російським спецслужбам для залякування населення півострова, яке все частіше висловлює незадоволення окупаційною владою».

15 серпня Київський районний суд окупованого Сімферополя вже встиг заарештувати «диверсанта» Геннадія Лемешка на два місяці.

Доповнено:

У Генштабі прокоментували затримання українського військового в Криму.

Затриманий в окупованому Криму Геннадій Лемешко служив у Збройних силах України за контрактом та був звільнений у травні поточного року. Про це повідомив представник ВСУ Юзеф Венсковіч.

«Ця людина проходила військову службу в ЗСУ за контрактом з листопада 2016, по травень 2017 го. Він був звільнений за статтею» службова невідповідність», — йдеться в повідомленні.
Разом з тим було відзначено, що Лемешко проходив службу в одному з підрозділів Сухопутних військ. Його звільнили за систематичне порушення дисципліни.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube