15-річний підліток, якого затримали у центрі Києва з арсеналом зброї, нібито йшов «стріляти депутатів».

зброя, Київ, Україна, автомат, Бегемот, begemot, begemot.media, новости

фото: патрульна поліція

«Затриманому 15 років. Зброя належить вітчиму. Наразі дитину відпустили до батьків. Нібито нормальне дитя, вчиться, але він сказав, що взяв рушницю і йшов стріляти депутатів», — розповів правоохоронець.

За словами правоохоронця, вилучена зброя є мисливською, вітчим хлопця має на неї дозвіл.

«Це мисливська рушниця, зареєстрована, у батька є дозвіл. З собою хлопець мав холості патрони. Тобто це нарізна зброя, але виглядала точно як автомат Калашникова», — додав він.

Окремо інформатор запевнив, що буде проведено низку експертиз, до того ж і психіатрична, якщо будуть сумніви у його психічному здоров’ї.

Своєю чергою речниця столичної поліції Оксана Блищик уточнила, що було відкрито два кримінальних провадження, адже хлопець мав при собі і вогнепальну, і холодну зброю. Нині вилучену зброю оглядають експерти.

«Станом на вчора підозри йому не оголошували. Наразі не можу нічого сказати», — резюмувала Блищик.

Нагадаємо, 19 червня у Києві під Кабміном затримали хлопчину з арсеналом зброї. Молодик в амуніції та масці на обличчі вийшов із таксі поблизу Кабміну і рухався у напрямку Верховної Ради України, де відбулася масова акція. Правоохоронці вилучили у хлопця карабін, схожий на автомат Калашникова, два кастети, ножі та димову шашку.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube