Партія «Батьківщина» зробила заяву після того, як батько скандального нардепа Євгена Мураєва Володимир, який є власником українського телеканалу NewsOne, передав корпоративні права на канал депутату від Опоблоку Тарасу Козаку.

Заява була оприлюднена 5 жовтня на сайті партії.

NewsOne, Путин, "русский мир", росСМИ, begemot, begemot.media, бегемот, новости

«Сьогодні стало остаточно зрозуміло, для чого Банкова влаштувала колотнечу зі звинуваченням «неправильних» телеканалів в «непатріотичній» позиції. У одного зі звинувачених – телеканалу NewsOne – раптово змінився власник. Тепер ним володіє депутат від Опозиційного блоку Тарас Козак. Але немає сумнівів, що реальним господарем став Петро Порошенко. Зрештою, вже мало кого дивує його співробітництво з опоблоківцями і медведчуківцями, у компанії з якими, вочевидь, він збирається йти на вибори», — говориться у заяві.

У «Батьківщині» зазначили, що «заради збереження при владі Порошенко не гребує нічим».

«Підгрібає під себе грошові потоки, гарячково міняє кадри на місцях, змінюючи десятки лояльних керівників держадміністрацій на ще лояльніших, формує «кишенькову» ЦВК на чолі з «ручною» креатурою, концентрує в свої руках медіа… Метушливим виконавцям волі Банкової марно пояснювати, що невиконані обіцянки не заміниш вибаченнями, зраджені надії – новими клятвами, а недоплачені зарплати та пенсії – фальшивою патріотичною риторикою. І що можна придбати назву телеканалу чи газети, щоб потішити пиху свого патрона, але фахових і чесних журналістів не купиш. Вони і надалі будуть казати правду. Про корупцію, про ворожих агентів, яких за гроші чи «просто так» призначають на відповідальні посади, про Липецьк і Мальдіви…» — говориться у заяві партії.

«Кохання не купиш» – цю пісню на Банковій варто слухати щодня. Не купиш віру. Не купиш повагу. Тим більше за гроші, вкрадені в тих, кого тепер намагаєшся підкупити. І примус не допоможе. Українці це доводили не раз. Оцінку владі вони дадуть 31 березня. Чітку і недвозначну. Шкода лише, що до березня у вас залишається забагато часу, щоб познущатися над країною. Красти і віджимати. Їсти чи хоча б надкушувати. Не подавіться», — підкреслили у «Батьківщині».

Нагадаємо, 5 жовтня стало відомо, що батько скандального нардепа Євгена Мураєва Володимир, який є власником українського телеканалу NewsOne, передав корпоративні права на канал депутату від Опоблоку Тарасу Козаку.

4 жовтня Верховна Рада ухвалила постанову про звернення до Ради національної безпеки і оборони щодо введення санкцій щодо телеканалів «112 Україна» та NewsOne. За документ проголосували 229 нардепів.

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne через зафіксовані в ефірі ознаки порушення частини першої статті 28 Закону України «Про інформацію» та абзацу четвертого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» – поширення мови ворожнечі.

ИСТОЧНИК Главком

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube