Кабінет міністрів збільшив граничну чисельність співробітників секретаріату уряду на 180, з 648 до 828 осіб. Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду 18 серпня, пишуть «Українські новини».

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, збільшив граничну чисельність, Гройсман, Кабінет міністрів

При цьому чисельність апарату прем’єр-міністра залишилася незмінною, в кількості 40 осіб.

Вказаним документом Кабмін передбачив створення в структурі секретаріату уряду директорату координації державних політик і стратегічного планування, директорату публічної адміністрації, директорату цифрового розвитку уряду, директорату моніторингу та контролю, урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Дане збільшення штату має на меті реалізувати зявлений раніше пілотний проект реформи державного управління в 9 міністерствах.

Зокрема, в міністерствах будуть створюватися профільні департаменти (гендиректорати), які будуть працювати над формуванням політики в своїх сферах.

Перший етап передбачає реформування 9 міністерств: охорони здоров’я, освіти і науки, аграрної політики і продовольства, фінансів, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, енергетики та вугільної промисловості, інфраструктури, юстиції, соціальної політики, а також секретаріату Кабміну.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube