Позафракційний народний депутат Надія Савченко заявила, що буде балотуватися на пост президента України на наступних виборах. «Участь я приймати буду, а як далі — буде видно», — сказала вона в інтерв’ю «Главкому». 

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, Надія Савченко, буде балотуватися, вибори президента

За словами нардепа, вона буде збирати для цього гроші за допомогою спеціального фонду. «Для участі в президентській кампанії, насправді, потрібно небагато: 2,5 млн грн, щоб зареєструватися. Відкривається фонд і чесно кажучи: я збираю гроші на президентство», — повідомила Савченко. Вона також заявила про наміри брати участь і в парламентських виборах, якби вони проходили зараз.

Її готовність стати президентом України є народ. Також Савченко має намір брати участь і у виборах до парламенту.

Я б повела на вибори свою партію. Я декларую таку концепцію: люди, які були при владі, більше не повинні там бути. Люди, які були депутатами хоч в одному скликанні, більше не повинні бути депутатами ніколи. Вони можуть бути радниками, помічниками депутатів,
— підкреслила політик.

Савченко також розповіла про першу п’ятірку її партії. Крім неї в п’ятірку увійшли: Тетяна Проторченко, Ірина Юзик, Сергій Проценко і Владислав Штефан.

За словами політика, в партію точно не взяла б екс-главу Одеської обладміністрації Михайла Саакашвілі, екс-прем’єра Арсенія Яценюка, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка та лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича.

Надія Савченко оголосила про реєстрацію у Міністерстві юстиції політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

 

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube