Конфлікт у подружжя виник після того, як вони разом сіли на дієту і чоловік зміг схуднути, а дружина ні. При цьому вага кожного з них до схуднення становила 136 кілограмів.

Спільна  дієта стала причиною розставання подружжя, оскільки чоловік зміг схуднути, а його дружина ні. Про це пише The Mirror.

схуднути, зайва вага, подружжя, Україна, новини

Свою історію опублікував у мережі один із завсідників сайту Reddit під псевдонімом jimboyt65. Він зазначив, що разом з дружиною вирішив змінити життя після того, як вага кожного з подружжя досягла 136 кілограмів.

«Ми не їздили у відпустку, не ходили гуляти, не робили нічого, тільки витріщалися в телефони, коли виходили кудись поїсти», — зазначив він.

До того ж чоловік додав, що сексуальне життя його і його дружини поступово зійшло нанівець через надмірну вагу обох.

Заради схуднення він почав бігати і стежити за харчуванням, завдяки чому зайва вага почала поступово сходити. У той же час дружина закинула тренування після тижня походів у спортзал.

«За місяць я схуд на 4,5 кг, і через чотири місяці результати стали помітними. У цей момент моя дружина й почала сприймати мене вороже», — розповів він.

Дружина спочатку відмовилася з ним спати в одному ліжку, згодом почала спілкуватися лише за допомогою смс і електронних повідомлень, а в підсумку — подала на розлучення після 12 разом прожитих років. При цьому в соцмережі її підхожим гаслом стала фраза: «Змінюй свій світ, а не власне тіло».

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube