Борги та економія на всьому. Раїса Кузьменко з Чернігова, яка стала символом щасливого пенсіонера. Жінка бідкається, що обіцяних доплат не дочекалася.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Раїса Кузьменко, реклама пенсійної реформи, Порошенко

Приходько поскаржилася на Порошенка, який обманом зняв її у своєму передвиборчому ролику
в агітаційному телеролику президента, позичила три тисячі гривень на ліки і досі чекає підвищення пенсії. Їй, каже, на зйомках, подали надію, що мають виплачувати більше. Але не сталося.

У її холодильнику молоко, запаси консервації. Фруктів чи мяса давно не було.

«За що мені жити? Я взяла пляшку молока, то вистачає на тиждень. Домашнє, все на ринку купується. Я теж яблучка хочу, якусь апельсінку», — каже жінка.

Раїса Кузьменко отримує тисячу дев’ятсот гривень пенсії, з яких півтори – платить за комуналку.

А це зйомки в лютому. Телевізійний ролик на підтримку президента, де Раїса Віталіївна — взірець щасливого пенсіонера.

« Я пропрацювала 43 роки. Нарешті отримала більшу пенсію», — каже жінка в ролику.

Про скандальні зйомки начебто соціального ролика за участі також відомих українців ТСН повідомляла взимку. Тоді співачка Анастасія Приходько заявила, що судитиметься з адміністрацією президента, бо ролик виявився агітаційним. Нині й бабуся ставить собі запитання: навіщо то все було?

«Сказали: на рекламу ми вас проведемо. Може, би копійку яку заплатили, хоч що-небудь за це. Я нічого не відчула хорошого. «Краще», — отак і сказала. Так, як він мені сказав. Я хотіла своїми словами, а він: «скажіть отак», — згадує жінка.

Режисер, який говорив. що треба озвучити пенсіонерці, приїхав із Києва. Як її знайшов, вона не знає. Сам режисер від коментарів відмовився, але попередньо у листуванні з ТСН написав, що сам був здивований малою пенсією Раїси Кузьменко, і сподівається її піднімуть.

«Таким категоріям людей мають підняти. Гройсман навіть указ місяця півтора тому підписував…І також я не голова Пенсійного фонду…  Хай їй помагають її сини, яких у неї  багато і які покинули її сам-на-сам із цією пенсією», — написав режисер.

«Люди бачили і весь світ бачив. «Бачили ми тебе», — кажуть — «Що ти сказала в трьох словах, ми нічого не зрозуміли. А чого ти не сказала, щоб добавили пенсію для всіх нас?». Я пішла в магазин, буханка хліба 12 грн, м’яса я не можу купити. Курячі крильця тільки можеш ще взяти і ті по 47 грн, те крило нещасне, і що там в тому крилі? Знижки шукаємо. Щось знайшла – ото моє. Це як собака по вулиці ходить, збирає, десь знайшов кисточку — оце нам», — каже бабця.

Їй 82 роки, з яких 43 – пропрацювала вахтеркою і швачкою. Живе сама, хоча має чотирьох дітей і шістьох онуків. Грошей у них, пояснює, не бере, бо ті самі ледь виживають. Та без помочі дітей не прожити. Бабуся щойно перехворіла — гроші на ліки позичила.

«Три тисячі позичила, а тепер треба віддати. І де їх узять? Може, діти приїдуть і скинуться», — каже жінка.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube