Раніше Юлія Гройсман навчалась у Лондонському університеті на юридичному факультеті. Донька прем’єр-міністра  Гройсмана у травні 2017 зареєструвала у Лондоні власну фірму 2100 consultancy ltd. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на британський реєстр Companies House.

Гройсмана, Британія, Україна, Бегемот, begemot, begemot.media, новини

фото из открытых источников

Юлія Гройсман є директором і єдиним власником цієї фірми зі статутним капіталом у розмірі 1 фунт стерлінгів. Фірма прописана на Stamford Square, 2, SW15 2BF. Видом діяльності фірми вказано Solicitors. Солісітер – це категорія адвокатів у Англії, які готують судові матеріали для баристерів – адвокатів вищого рангу.

Юлія Гройсман (Iuliia Groisman) з лютого 2017 року працює солісітором у компанії Gvc Marketing (UK) Limited, яка займається букмекерським та ігровим бізнесом. Юлія Гройсман 1991 року народження є донькою дружини Гройсмана, вона вчилась у Лондонському університеті на юридичному факультеті. У 2016 році ЗМІ повідомляли, що середня дитина Гройсмана Христина стала студенткою приватної школи-пансіонату CATS College у Лондоні.

ИСТОЧНИК Главком

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube