Українські ЗМІ, а саме УНІАН, ZIK та Главком розповсюджують  про Польщу неправдиву, фейкову інформацію. Таку заяву на власній сторінці у Facebook зробив польський журналіст Марек Сієрант.

ЗМІ, Україна, УНІАН, ZIK, Главком, Марек Сієрант, Польша, фейк, брехня

«Кілька днів тому у Польщі мала жахливе місце зустріч кількох дівчат шкільного віку, які брутально знущалися над своєю колегою. Українські ЗМІ, а саме УНІАН, ZIK та Главком  подають, що це полячки побили українську дівчину за те, що вона «бандерівська курва» і таке інше. Хочу заявити, що це не мало місця, це неправда, фейк», – заявив польський журналіст.

Проте він підтвердив, що дійсно, ситуація з дівчатами мала місце, і вони дійсно знущалися зі своєї ровесниці, але всі вони, враховуючи дівчину, над якою знущалися,  були полячками, слів «бандерівська», «українська» і таке інше не вживалося.

Зараз справу розслідує польська поліція і вона не має жодних фактів, що у цій справі мало місце скривдження української дівчини.

«Друзі, дзвоніть до нас (до польських журналістів — ред.) і перевіряйте подібну інформацію, перед тим, як публікувати її!  Не поширюйте фейкових новин, бо це призводить до появи недовіри між Польщею та Україною. Час складний, провокацій буде все більше», — додав Марек Сієрант.

ИСТОЧНИК marek.sierant

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube