Військовослужбовця 30-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, який зник на Донбасі 24 травня, утримують бойовики. Про це повідомили на сторінці бригади у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, ООС, Воскобойников, полон, утримують бойовики

«Із відкритих джерел інформації стало відомо про місце перебування військовослужбовця нашої частини, який зник 24 травня. Найголовніше – що він живий, але, відповідно до попередньо отриманої інформації, знаходиться у ворожому полоні», – ідеться в повідомленні.

Відео допиту бійця 28 травня оприлюднило так зване міністерство внутрішніх справ терористичної «ДНР».

«Із відео допиту військовослужбовця ЗСУ можна зробити висновок, що людина піддалася тяжкому психологічному впливу, знаходиться у стресовому стані, говорить плутано, має виснажений вигляд – імовірно, через тривалу відсутність сну або фізичні тортури. Той факт, що військовий стверджує про абсолютну відсутність російських військ на території України, указує на те, що з 19-річним хлопцем попрацювали представники російських спецслужб», – ідеться в повідомленні прес-служби бригади.

На сайті «МВС ДНР» зазначено, що уродженця Чернігівської області Володимира Воскобійника було затримано в Докучаєвську на лінії розмежування. Чоловік нібито був нетверезим і мав із собою автомат із боєприпасами та ручну гранату.

Про зникнення бійця у бригаді повідомили 24 травня.

30-та бригада дислокується в місті Новограді-Волинському Житомирської області.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

За даними головного редактора видання «Цензор.НЕТ», у травні до супротивника перейшло четверо військовослужбовців ЗСУ: один із 36-ї окремої бригади морської піхоти, двоє із 14-ї окремої механізованої бригади та один із 30-ї бригади.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube