Чотири роки тому за 17 хв. правоохоронці знищили проект «Харківська народна республіка». Під прикриттям мирного мітингу були звезені тітушки звідусіль, в тому числі і з Росії.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Харківська народна республіка

Про це повідомляють на сторінці МВС у Facebook.

Тоді Харків був наповнений агресивними молодиками, які нищили все на своєму шляху. Від них постраждала місцева телестудія та магазини, розповідає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Місто вдалося врятувати від створення ще однієї «народної республіки» лише завдяки рішучим діям, додав він.

8 квітня 2014 року прийняли рішення штурмувати Харківську облдержадміністрацію, аби звільнити її від сепаратистів.

«Ми наважилися на штурм. Ми не могли уявити, як це стріляти в людей. Ще не відійшли від страшних смертей на Майдані. На весь штурм знадобились 17 хвилин. Затримали 74 особи. Це також було безпрецедентно», — сказав міністр.

Операцію виконували бійці «Ягуар».

«Заходили швидко і рішуче з усіх напрямків одночасно. Усіх порушників клали обличчям до підлоги та одягали кайданки», — нагадують у відомстві.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. українців.

Читайте: «Россия, без сомнения, будет воевать», — Сурков

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube