У «сірій зоні» Донбасу знайшли заміновану шафу з розтяжкою з кота. Про це  в соціальній мережі Facebook написала координатор Міжнародного фонду «Відродження» Ольга Халченко.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости. Террористи, розтяжка, кота, Донбас. Україна

За її словами, під час зачищення «сірої зони» українські бійці почули крик кішки. Це була Чуча, яку зачинили у замінованій шафі одного з будинків.

«Чуча – донбаська кішка з ПТСР (посттравматичним розладом. – Ред.). Вона тремтить, шипить і боїться будь-якого руху. Її знайшли наші бійці в шафі під час зачистки будинку в сірій зоні. Ну, як знайшли – почули. Чуча кричала на всю силу своїх котячих легень із зачиненої шафи. Та виявилася замінованою», – написала Халченко.

Саперам ніяк не вдавалося відчинити двері. Щоб дістати Чучу, довелося вирізали бокову частину шафи.

«Всередині і висіла Чуча, саме висіла, з неї зробили живу розтяжку з розрахунку, що хтось жалісливий кинеться відчинити шафу, щоб випустити кота. Вона була худюща і знесилена», – написала Халченко.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости. Террористи, розтяжка, кота, Донбас. Україна

Кішка Чуча, жертва терористів

Вона зазначила, що нині тварина живе в Києві, про неї добре піклуються. Але посттравматичний розлад дає про себе знати – тварина рідко мурчить і майже нікого до себе не підпускає.

 

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube