Президент України Петро Порошенко наголосив, що надані США протитанкові ракетні комплекси «Джавелін» українські військові не будуть використовувати для ескалації конфліктів на Донбасі.

Про це йдеться у повідомленні, яке з’явилось у Twitter Петра Порошенка.

Порошенко, ескалація конфлікту, Джавелін, новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.mediaЧитайте такожВ сети показали фото мощного удара по позициям боевиков на Донбассе

Протитанковий ракетний комплекс «Джавелін», який Україна отримала від США, працює за принципом «вистрілив-забув». Але ЗСУ будуть використовувати «Джавеліни» виключно у разі провокацій чи розгортання наступу бойовиків, підконтрольних Кремлю, – зазначено у повідомленні.

У відео, яке поширено на сторінці Порошенка, він наголошує, що Україна не буде використовувати це озброєння для ескалації конфлікту на Донбасі.

«Використання «Джавелінів» дає переваги під час виконання завдань із ураження ворожої бронетехніки і значно підвищує живучість наших протитанкових підрозділів, зменшує ризики втрат особового складу. Ця зброя буде використовуватись лише в разі повномасштабного наступу бойовиків, підконтрольних РФ і не буде використовуватись для ексалації конфлікту на Донбасі. Вона стане додатковим фактором, щоб стримувати російську агресію», – запевнив Порошенко.

 

22 травня в Україні вперше випробували Javelin. Секретар Ради нацбезпеки й оборони України Олександр Турчинов заявляв, що зброя успішно влучила в усі цілі.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube