Станом на 3 квітня 2018 року Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб не розпочинало виплат грошової допомоги звільненим 27 грудня 2018 року з полону росіян. Мовляв через ненадходження до міністерства відповідних списків з СБУ.

Таку інформацію повідомив заступник міністра Георгій Тука на засіданні круглого стілу в Укрінформі  на тему: «Насильство та тортури на окупованому Донбасі: покарання невідворотнє».

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, грошової допомоги, заручники, полон

«Минулого понеділка Служба Безпеки публічно відзвітувала, що в наше міністерство передала перелік із 72 осіб. На підставі цього переліку громадян ми можемо почати робити виплати їм. Але, на вчорашній вечір, ще досі ми цього переліку не отримали», — зазначив Тука.

Раніше повідомлялося, що перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко направила в Кабмін два запити щодо невиконання урядом його рішення про надання грошової допомоги звільненим із полону заручникам.

Нагадаємо, 27 грудня відбувся один із наймасовіших обмінів утримуваними особами між Україною та маріонетками Кремля — самопроголошеними терористичними організаціями «ДНР» і «ЛНР».

31 січня 2018 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову про соціальну підтримку осіб, звільнених з полону, якою передбачено надання їм грошової допомоги у розмірі 100 тис. грн кожному.

Читайте: Националисты устроили масштабный митинг в Киеве, требуют деолигархизации страны

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube